INSIDER

Sosyo Plus Bilgi Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.(Insider)

 

Insider Büyüme Yönetim Platformu, dijital pazarlamacıların müşteri sadakatini ve dijital büyümelerini artırmalarına yardımcı olur. Öngörüsel segmentasyon ve gerçek zamanlı kişiselleştirme teknolojilerinden yararlanan Büyüme Yönetim Platformu, pazarlamacılara web, mobil web, mobil uygulamalar ve reklam kanalları arasında kişiselleştirilmiş yolculuklar sunar.

 

Insider, Londra, Singapur, Tokyo, Hong Kong, Seul, Sidney, Helsinki, Barselona, Dubai, Moskova, Varşova, Taipei, Jakarta, İstanbul, Kiev, Ho Chi Minh Kenti, Bangkok, Ankara ve Kuala Lumpur'da ofisleri bulunan bir teknoloji şirketidir. . Insider, WIRED Magazine tarafından 2016'da Europe’s 100 Hottest Startups'undan biri olarak listelenmiş ve 2017'de Red Herring Europe 100'yı kazanmıştır. CrunchBase, kısa süre önce Insider’in kurucu ortağı ve CEO'su Hande Cilingir’i ABD dışındaki en iyi üç kadın CEO’dan biri olarak seçmiştir.

 

En prestijli Fortune 500 şirketleri, perakende, otomotiv ve dünya çapında seyahat konusunda en iyi markalardan bazıları, yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için Insider'ı kullanıyor. Dünyanın önde gelen markalarının müşteri beklentilerinin ötesine geçmesine yardımcı olan Insider, UNIQLO, Singapore Airlines, Tokopedia, Virgin, New Balance, Nissan, Huawei, Samsung, Puma, Newsweek, Media Markt, AVIS, Allianz, BBVA, Dominos, McDonald’s, Avon ve CNN gibi çeşitli sektörlerde 500'den fazla işletme ile çalışmaktadır.